Alkyton KLADÍVKOVÝ EFEKT 0,25 L

1763/KLA2
Neohodnoceno

Alkyton je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Má zvýšenou pružnost - odolává úderům, ohybu i změnám teplot. Na povrchu vytvoří trvalou bariéru, která odolá vlivům každého počasí. Lze jej nanášet už při teplotě 5°C.


  • (2 ks) Na dotaz
179 Kč
  • Varianta
Kategorie: Barvy na kov
 

Alkyton je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i základní barva v jednom. Má zvýšenou pružnost - odolává úderům, ohybu i změnám teplot. Na povrchu vytvoří trvalou bariéru, která odolá vlivům každého počasí. Lze jej nanášet už při teplotě 5°C. Slouží k nátěrům přímo na zrezavělý kov, novou ocel, základové a staré dobře držící nátěry, ale i dřeva v exteriérech a interiérech. Na pozink, hliník, měď, přetíratelné plasty a sklo použijte speciální základ Galvinol.

Návod na použití:
Odstraňte z povrchu nečistoty, mastnotu, prach, odlupující se rez a špatně držící staré nátěry. Lesklé a hladké povrchy odmastěte a lehce zdrsněte. Na surové dřevo použijte barvu syntetickou základní na dřevo S 2134 nebo S 2070. Dobře promíchejte a při nízkých teplotách přidejte trochu ředidla (maximálně 10 %) S 6005. Nanášejte dvě vrstvy štětcem, válečkem nebo pistolí.

Vydatnost:
10,5m2/l

Zasychání: (při 20°C)
Na dotek cca 2 hod. Manipulace cca 8hod. Druhou vrstvu lze nanášet za 16 hod. Nízká teplota a zvýšená vlhkost při nanášení a zasychání nebo nadměrně silná vrstva dobu schnutí prodlužuje. Životnost nátěrů závisí na znečištění prostředí, přípravě povrchu, dodržení pracovního postupu viz. technické listy a včasných oprav poškozených nátěrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: