Dezinfekce 1lt Severochema

335
Neohodnoceno

Dezinfekce 1l / bez rozprašovače na ruce.


  • (1 ks) Skladem
179 Kč
Kategorie: Desinfekce
 

Dezinfekční přípravek osobní hygieny. Dezinfekce nejen na ruce ale i předměty a plochy (kliky, klíče, nákupní vozíky, toalety a další). Chrání proti bakteriím, plísním i virům. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.Vlastnosti dezinfekce: určený pro dezinfekci rukou biocidní přípravek typ PT1 obsahuje účinné látky ethanol a peroxid vodíku účinné složení ničí viry & bakterie vyrobeno na základě doporučené receptury WHO

  • Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)
  • Použití dezinfekce: Kapalný přípravek k hygienické dezinfekci rukou. Účinný proti bakteriím, virům, plísním. Pouze pro vnější použití na zdravou kůži. Přípravku použijte dostatečné množství (2× 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích. Zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: