LIGNOSTOP HOBBY V1052

1814/BEZ 1814/ZEL Zvolte variantu
Neohodnoceno

Přípravek pro dlouhodobou, preventivní ochranu dřeva před napadením plísněmi.


  • Zvolte variantu (> 5 ks) Na dotaz (> 5 ks) Na dotaz
199 Kč 229 Kč od 199 Kč
  • Varianta
Kategorie: Barvy na dřevo
 

Koncentrovaný přípravek, vodou nevyluhovatelný. Preventivní ochrana před dřevokaznými houbami a hmyzem.

Vysoce účinné koncentrované vodouředitelné napouštědlo určené k dlouhodobé komplexní preventivní ochraně dřeva před napadením plísněmi, dřevokaznými houbami (včetně dřevomorky domácí), a dřevokazným hmyzem (např. tesařík krovový, červotoč).

LIGNOSTOP HOBBY je určen pro dlouhodobou preventivní ochranu nového i starého dřeva proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním v interiéru a exteriéru. Pro dřevo v interiéru (tř. 1, 2) zajišťuje trvalou ochranu (po dobu životnosti stavby), při vydatnosti až 25 m2/l.

Všechny vysoce účinné chemické sloučeniny se již po zaschnutí (cca 3 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou nevyluhovatelné.

LIGNOSTOP HOBBY se používá i samostatně (interiér) – především barevná (zelená) varianta, např. na ochranu krovů, dřevěných prvků střech a konstrukcí dřevostaveb.

Bezbarvá varianta je určena pod vodouředitelné nebo syntetické (rozpouštědlové) nátěrové hmoty, včetně bezbarvých laků a transparentních lazur (nemění vzhled ošetřeného dřeva).

 

LIGNOSTOP HOBBY nesmí být používán na ochranu dřevěných hraček a dřeva přicházejícího do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

PŘEDNOSTI

Přednost
Přednost
Přednost
Přednost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: